Show bigsmall map
1

year
in Kontakt

Tootsi Turvas AS

Papiniidu 5, Pärnu, Pärnu maakond, 80010

info@tootsiturvas.ee

http://www.tootsiturvas.ee

4471530

About company

Müüme küttetükkturvast, küttefreesi, kasvuturbaid, allapanuturvast, plokkturvast ja hakkepuitu
Müügijuht 53835045
Hakkepuidu müügijuht 5039234
Hakkepuidu tootmine ja raieõigus 5269639
Hakkepuidu tootmine ja raieõigus 58871549
Lavassaare 5153074
Puhatu 53310526
Ellamaa 5288635

4471530 Tel

info@tootsiturvas.ee

Esmaspäev: 8:00 - 16:30
Teisipäev: 8:00 - 16:30
Kolmapäev: 8:00 - 16:30
Neljapäev: 8:00 - 16:30
Reede: 8:00 - 16:30

Keywords

aiandusturvas, aiandus, biokütuste tootmine, biokütuste müük, soojavarustus, soojusenergia tootmine, soojusenergia müük, freesturvas, allapanuturvas, kasvuturvas, plokkturvas, küttefreesturvas, kütteturvas, tükkturvas, küttetükkturvas, puiduhake, hakkepuit, Turba tootmine ja müük, Aiandusturvas, Freesturvas, Kasvuturvas, Küttefreesturvas, Tükkturvas, Turbahalud, Puiduhake, Biokütuste tootmine