Show bigsmall map
1

year
in Kontakt

Nicopaz

Rotermanni tn 5-7, Tallinn, Harju, 10111

info@foxtrotuniformcapital.com

http://nicopaz.ee

53482889

About company

PAZ All White Portion nikotiinipadjad on järgmine samm SNUS huultetubaka arengus, PAZ All White Portion nikotiinipadjad pakuvad sama mõju ilma tubakat sisaldamata, kollaste hammaste, ebameeldiva lõhna või halva järelmaitseta. Uue põlvkonna PAZ All White Portion sisaldab 16mg/g nikotiini ning veelgi olulisemalt hoolikalt seatud pH taset. Õige pH tase on just see, mis lisaks nikotiinile tagab parima mõju. Nikotiini, ideaalse pH taseme ning looduslike lõhnaainete koosmõju tagab täpselt õige kanguse.
PAZ on sündinud aastatepikkuse uurimustöö tulemusena ning ühendab endas kõik parimad omadused – tuntava, kuid mitte liiga pealetükkiva toime ning hea maitse ja lõhna. Tavalisest SNUS’ist erineb PAZ ainult selle poolest, et see ei haise ebameeldivalt, ei määri hambaid ning ei jäta halba järelmaitset. Kuna PAZ All White Portion sisaldab küll nikotiini, aga mitte tubakat, ei kanna PAZ endaga kaasas ka terviseriske, mida seostatakse tubakaga (nitrosamiinid, mürgised kemikaalid ja hallitus).
Nikotiinipadjad, ehk valge snus, valge tups, valge huuletubakas või valge mokatubakas, on vähem kahjulik alternatiiv tavapärasele SNUS’le. Mõju on sama, kuid oluliselt vähem tervist kahjustav. Seda just selle pärast, et nikotiinipadjad sisaldavad küll nikotiini, aga mitte tubakat.

Nikotiinipadjad on paljudele heaks alternatiiviks suitsetamise asemel, kuna need on oluliselt vähem tervist kahjustava mõjuga kui sigaretid. Sellesisulist Euroopa Komisjoni tellitud uuringut saab lugeda: https://nicopaz.ee/wp-content/uploads/2019/08/Health-Effects-of-Smokeless-Tobacco-Products.pdf

53482889 Tel

info@foxtrotuniformcapital.com

Esmaspäev: 9:00 - 17:00
Teisipäev: 9:00 - 17:00
Kolmapäev: 9:00 - 17:00
Neljapäev: 9:00 - 17:00
Reede: 9:00 - 17:00

Field(s) of acitivity

Keywords

huuletubakas, mokatubaka müük, mokatubakas, tubakatooted, snus, nikotiinipadjad, tups, valge tups