Show bigsmall map
1

year
in Kontakt

Hawaii Express Paide kauplus

Rüütli, 10, Paide linn, Paide, Järva, 72713

info@hawaii.ee

http://www.hawaii.ee

58559557

About company

Hawaii on avastaja, kuid Hawaii on ka looja. Hawaii hindab vabadust töö- ja kliendisuhetes, Hawaii õpib tegutsedes ning otsib uusi kogemusi ja uusi tooteid. Hawaiil on oma nägemus. Hawaii tahab anda oma toodetega inimestele võimaluse olla vaba ja elada huvitavat elu.

Hawaii on natuke nagu kangelane, kes tahab maailma parandada ja soovib, et seda ka hinnatakse. Kuid Hawaii pole mingi hull tõsisportlik higistaja. Hawaii tahab ise naerda ja lasta klientidel muiata. Hawaii on mänguline ja lõbus. Hawaiis peaks alati minema tuju heaks.

Hawaii tunneb oma ala, kuid Hawaii pole mingi taibu või analüütik. Hawaii on natuke nagu võlur, kes tunneb looduse saladusi. Teab, mis on parem kaup ja oskab seda mõnusas rahvakeeles seletada. Hawaii on hobiettevõte, mille omanikele on kasum küll väga oluline, kuid kes veel enam hindavad vabadust ja vahetut õhkkonda.

Hawaii ei salli teiste peale surutud reegleid, Hawaii tahab elada oma elu. Kuid Hawaii ei ole mingi valitseja, kes oma elulaadi ka teistele tahab peale suruda. Hawaii on pigem nagu semu, kes loob õhkkonna, mis samade väärtustega inimesi poodidesse ikka ja jälle tagasi toob. Hawaii poed on praktilised, aga õdusad. Hawaii on nagu klubi. Kuigi Hawaii ei salli reegleid, pole ta mingi mässaja, kes võitleb võitlemise enda pärast.

Hawaii müüb kaupa, mis on inimestele hea. Kaupa, mis aitab inimestel vabana värskes õhus ringi liikuda. Hawaii hoolib inimestest. Kuid Hawaii pole nagu armastav ema, kes last õue saates ta kurguni kinni mässib ja oma nägemust klientidele peale surub. Hawaii on vahetu jutuga tegelane, kes ausalt iga kauba kohta ütleb, mis on selle head ja vead ning laseb vabal inimesel endal otsustada.

58559557 Tel

info@hawaii.ee

Esmaspäev: 9:00 - 18:00
Teisipäev: 9:00 - 18:00
Kolmapäev: 9:00 - 18:00
Neljapäev: 9:00 - 18:00
Reede: 9:00 - 18:00
Laupäev: 10:00 - 14:00

Field(s) of acitivity

Keywords

Spordikaupade müük, Jalgrattad, jalgrataste müük, remont, varuosad, Maastikujalgrattad müük, Laste jalgrattad müük, FATBIKE jalgrattad müük, Suusad, murdmaasuusad, mäesuusad, lumelauad müük, hooldus, rent, Suusavarustus müük, Rulluisud, rulad müük, Trenažöörid müük, SCOTT jalgrattad maaletooja, CLASSIC jalgrattad maaletooja, SCHWINN jalgrattad maaletooja, MANGOOSE jalgrattad maaletooja, MTB jalgrattad maaletooja, FILA rulluisud, FISCHER suusavarustus, ATOMIC suusavarustus, SWIX suusakepid, suusamäärded, HOLMENKOL suusavarustus