Show bigsmall map
1

year
in Kontakt

Solbritt AS

Viljandi mnt 91E, Rapla, Rapla, Rapla, 79514

info@solbritt.ee

http://www.solbritt.ee

4890400

About company

77-aastase kogemusega tootmistehas Raplas toodab ülikvaliteetseid imikute piimasegusid ja meie põhiliseks eesmärgiks on pakkuda meie lastele turvalist ning ohutut toodet NUPPI.
AS SOLBRITT on spetsialiseerunud piimal põhinevate imiku piima- ja jätkupiimasegude tootmisele ning järgib oma tootmises ja toodete realiseerimisel rangelt Maailma Terviseorganisatsiooni soovitusi. Ettevõttes on rakendatud range kvatiteedikontroll ja seda alates toorainest kuni valmistoodanguni, järgides viimaseid rahvusvahelisi standardeid ja õigusakte vastavalt Alimentarius koodeksile ja HACCP. Tootmine on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2008.
AS Solbritt omab EU sertifikaati ning rakendades uusimaid teaduse ja tehnika saavutusi ja kasutades vaid Euroopast pärit kõrgekvaliteedilist toorainet, toodab AS Solbritt tooteid kõige nõudlikumale ja tundlikumale tarbijale – meie lapsed.
Kõik NUPPI tooted on väljatöötatud vastavalt Euroopa Liidu nõuetele ning omavad HALAL sertifikaati.
EPKK on kõiki NUPPI tooteid pärjanud “TUNNUSTATUD MAITSE” auhinnaga.
NUPPI tooted sisaldavad kõiki vajalikke vitamiine, mineraalaineid, oomega -3 ja -6 rasvhappeid, nukleotiide ning bifidusbakterit.
Juba üle 40.aasta on kõik lastetoidu tootjad muutnud piimasegude koostist võrreldes ema rinnapiimaga. AS SOLBRITT on otsustanud seda muuta ja tootab ema rinnapiimale võimalikult sarnast toodet, kus kasutame täispiimapulbrit, et pakkuda lastele ohutut ja tervislikku arengut. Kogu maailm kasutab piimasegudes rohkelt taimseid rasvu aga meie keskendume loomsele valgule, et vähendada hilisemas eas laste tervise probleeme nagu allergiad ja ülekaalulisus.
AS SOLBRITT on Eesti firma, kus töötab 78 inimest ja meie aastane käive on üle 7 miljoni. Hetkel müüme oma tooteid Venemaal, endistes SRÜ riikides, Eestis, Lätis ja Leedus ning kasvame pidevalt.
Kauplused, kust saab tooteid osta: COOP (Konsum, Maksimarket), Selver,
Maxima, Tallinna Kaubamaja Toidumaailm, Stockmann, Keila Rõõmu Kaubamaja ja
ALDAR kauplused.

4890400 Tel

4890404 Faks

info@solbritt.ee

Field(s) of acitivity

Keywords

Rinnapiima asendajate, imikute piimasegude tootmine, NUPPI, NUPPI 1 ja NUPPI GOLD 1 piimal põhinevad imikute piimasegud, NUPPI 2 ja NUPPI GOLD 2 piimal põhinevad jätkupiimasegud, NUPPI GOLD 3 piimal põhinev väikelaste piimasegu, NUPPI EMA piimasega rasedatele ja imetavale emale