Show bigsmall map
1

year
in Kontakt

Tallinna Krematoorium

Pärnamäe tee 36, Tallinn, Harjumaa, 11914

tallinn@krematoorium.ee

http://www.krematoorium.ee

6238808

About company

Leina on raske leevendada, kuid leinas on lähedastel kergem, kui pakutakse kiiret ja professionaalset abi matuse korraldamisel. Meie oleme alati olemas, et aidata Teid. Korraldame kõik, et kallis inimene saaks väärikalt viimsele teekonnale saadetud – tema elatud elu on seda väärt! Hoolikalt ette valmistatud hüvastijätt pakub lohtust lähedastele ja jääb kõigile leinajatele mälestusena meeltesse.

Tallinna Krematoorium pakub täielikku matuseteenust. Korraldame nii tuhastamis-, haua- kui urnimatuseid. Transpordime lahkunu kodust või haiglast ööpäevaringselt kogu Eesti territooriumil, ka saartel. Korrastame ja riietame lahkunu, võite valida matusetalitaja või kirikuõpetaja, pakume matuse muusikalist kujundust. Meil on kaks väga hea köögiga peieruumi, kus saate pärast matust oma lähedast mälestada. Saadaval on üle saja erineva tuhaurni.
Tallinna Krematoorium on esimene krematoorium Baltimaades, töötab alates 1993. aastast.

Oleme alati Teiega pakkumaks kõiki teenuseid alates lahkunu transpordist kuni urni üleandmiseni.

6238808 Tel

6238808 tel 24h

tallinn@krematoorium.ee

Keywords

matuseteenused, krematoorium, hauamatuste korraldamine, kirstumatused, matusetseremooniad, krematsioon, tuhastamine, tavanditeenus, rituaalteenus, leinatalitus, ärasaatmine, lahkunu transport üle Eesti ja välismaal, lahkunu transport krematooriumisse üle Eesti ööpäevaringselt, lahkunu säilitamine, lahkunu riietamine, jumestamine, korrastamine, ärasaatmisruumid, suurim urinvalik Eestis, puidust urnid, kivist urnid, marmorist urnid, hauakivide tellimine, kirstud, leinakuulutused, fotograaf, võimalik sõlmida matuseteenuse ettemaksuleping kliendi eluajal, 2 kabelit 200-le ja 35-le inimesele, 2 peielauda kohapeal (kuni 50 inimest)