Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

Tehvandi Spordikeskus

Ranna tee, Nüpli, Otepää vald, Valgamaa, 67408

tehvandi@tehvandi.ee

http://www.tehvandi.ee

7669500, 5

Firmast

Tehvandi Spoedikeskus paikneb Eesti talvepealinna Otepää piiril. Tehvandile on oodatud nii sportlased kui aktiivsed puhkajad. Lisaks laialdastele sportimisvõimalustele ootavad Teid Tehvandil Otepää piirkonna kõrgeim vaateplatvorm, Seikluspark, maitsev toitlustus ja konverentsisaalid ning palju muud huvitavat. Majutuseks pakume suusa -ja liikumisradade vahetus läheduses asuvat kuni 20 inimest mahutavat kahe apartemendina kasutatavat Tehvandi puhkemaja, koos saunade, grillialade, kööginurga ning kuivatuskappidega. Teise variandina on võimalus majutuda kuni 90 inimest mahutavas 24h avatud Tehvandi Hotellis millel on kolm tärni. Hotellis on erinevate suurustega toad, pesuruum, sunad, laste mänguruum, lobbyala, toitlustus ning seminariruum.
Staadioni hoone konverentsikeskuses on kuni 150-le inimesle mõeldud konverentsi -ning seminariruumid, töötoad koos Wifi, arvutite, TV, dataprojektori, pabertahvite, helisüsteemi ja kohvinurgaga. Lisaks on samas ka Otepää talispordimuuseum. Tehvandi Hotelli seminariruum mahutab kuni 40 inimest. Ka selles ruumis on Wifi, arvuti, TV, dataprojektor, pabertahvel, helisüsteem, kohvinurk ja Smart board.
Talviste spordirajatistena on meil valgustatud suusarajad, hüppemägi koos vaatetorniga, suusastaadion, biathlonistaadion ja lasketiirud, talvine disc-golf park, jõusaal, kelgumägi ning suusahoolderuumid.
Suvel on võimalus kasutada kergejõustkustaadioni, millel on 1/2 jooksuring, heitealad, kaugus -, kõrgus -ja teivashüppe sektorid. Lisaks ootavad spordisõpru matkarajad, liikumisrajad, rulluisurada, 18 pesaga Disc-golf park, valgustusega jalgpallistaadion, jõusaal, korvpalli -ja võrkpalli väliväljakud ning külakiik.
Toitlustust pakuvad 50 kohaline suvise väliterrassiga a`la carte menüü ja päevapakkumistega staadionihoone kohvik ning 90 kohaga Tefandi Hotell buffee -ja a`la carte restoran. Seda restorani on võimalik kasutada ka erinevateks koosviibimisteks.

7669500, 5 Tel

tehvandi@tehvandi.ee

Märksõnad

Majutusteenused, hotell, puhkemaja, Konverentsiteenused, Spordirajatised, valgustatud suusarada, suusahüppemägi, suusastaadion, biathlonistaadion, lasketiir, kelgumägi, Disc-golf park, kergejõustikustaadion, matkarajad, rulluisurajad, jalgpallistaadion, jõusaal, korvpalliväljak, võrkpalliväljak, külakiik, Toitlustamine, a', la carte restoran, bufeerestoran, kohvik, Ruumide rent üritusteks