Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

Vivarec OÜ Vivarec Viimistlussalong Tartus

Riia, 140, Tartu linn, Tartu, Tartu, 50411

tartu@vivarec.ee

http://www.vivarec.ee

6599001

Firmast

Tegutseme juba 1996. aastast alates ja meie põhitegevuseks on siseviimistlusmaterjalide ja fassaadikattematerjalide projektipõhine müük.

Me armastame disaini ja innovaatlilisi lahendusi ja sellest kirest on ajendatud ka meie tootevalik. Keraamiliste plaatide kujundused tulenevad Itaalia tippdisainerite loomingust, ajaloolisi põrandamustreid saab luua tsementplaatidega, innovaatilised pinnatöötlused tagavad meie pakutavate põrandakatete kerge hoolduse ja pikaealisuse, kaasaegsel tehnoloogial põhinev puidu töötlemine avab uued võimalused fassaadide katmiseks.

Sarnase hoolega on valitud kõik meie tootjad, kelle kaupu pakume. Keskendume Euroopa ettevõtetele, kes suudavad tagada ka vajaliku materjalide kvaliteedi ja tarnekindluse.

Tootevalikuga on võimalik tutvuda meie salongides Tallinnas ja Tartus, kus õigete valikute tegemisel on abiks meie professionaalne ja kogemustega müügimeeskond.

6599001 Tel

tartu@vivarec.ee

Esmaspäev: 9:00 - 17:00
Teisipäev: 9:00 - 17:00
Kolmapäev: 9:00 - 17:00
Neljapäev: 9:00 - 17:00
Reede: 9:00 - 17:00

Märksõnad

Keraamiliste plaatide jaemüük, projektimüük, põrandakattematerjalide, fassaadipaneelide, seinapaneelide jaemüük, Keraamilised plaadid, pressmarmor, vaipkatted, plaatvaibad, Korkplaadid, korkparketid, laudparketid, isolatsioonikork, massiivpuitparketid, massiivpuitlauad, laminaat, Laminaatparketid, kummi-, PVC põrandad, terrassikatted, basseinikatted, basseiniinventar, Fassaadikated, seinapaneelid, Spordipõrandad, spoonikatted, tribüünid, istmed, Mosaiik, vaip, kork, põrandakork, kumm, PVC kate, PVC katted, Fassaad, fassaadipaneelid, kõrgusurvelaminaat, HPL, Sanitaartehnika, segistid, Sanitaarkeraamika, valamud, vannid, dushikabiinid, vannitoamööbel, Siseuksed, Klaasmosaiik