Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

Raamatupidamisteenused - Firako Teenused OÜ

Riia 130, Tartu, Tartumaa, 51014

firakoteenused@gmail.com

http://www.firako.ee

7402190

Firmast

Pakume kvaliteetset ja professionaalset raamatupidamisteenust. Tegeleme raamatupidamisalase koolitamisega ja ka finantsnõustamisega Koostame äriplaane PIAle ja EASile toetustaotluse esitamiseks Nõustame finants- ja maksualal Meie peamisteks klientideks on väike- ja keskmise suurusega põllumajandustootjad, kuid meie klientide seas on ka paljudes teistes tegevusvaldkondades tegutsevaid ettevõtteid.
Raamatupidamisteenus: Eduka ja jätkusuutliku ettevõtluse aluseks on korras raamatupidamine, mis näitab ettevõtte finantsolukorda ning aitab seeläbi teha ettevõtte tegutsemise ja tulevikuplaanide kohta vajalikke järeldusi ja otsuseid. Sellest mõttest juhindudes aitavad meie erialase hariduse ja professionaalsete oskustega töötajad sisse seada korrektse raamatupidamisarvestuse ja tagavad otsuste tegemiseks vajaliku õigeaegse teabe ja aruandluse. Nõustamine: Igas ettevõttes võib vaja minna finantsvaldkonna asjatundja nõuandeid. Põhiliselt anname nõu järgmistes valdkondades: Toetustaotluste nõustamine - nõustame PRIA-st ja EAS-st toetuse taotlemisel Raamatupidamisalane nõustamine- teenust pakume neile, kes ise teevad enda ettevõtte raamatupidamist, kuid vajavad aeg-ajalt nõustamist. Äriplaanide koostamine: Äriplaan on finantseerimise alus, mille abil on võimalik saada ärilisele ettevõtmisele rahalist toetust investeerijatelt, laenuandjatelt, valitsusasutustelt, jne. Koostame äriplaane PIAle ja EASile toetustaotluse esitamiseks Muud teenused: Aitame uue ettevõtte loomisel ja ettevõtte andmete muutmisel. Samuti aitame koostada ettevõttele vajalikku dokumentatsiooni. Klientide vastuvõtuvõtule soovitav ettehelistamine-registreerimine.

7402190 Tel

firakoteenused@gmail.com

Esmaspäev: 9:00 - 15:00
Teisipäev: 9:00 - 15:00
Kolmapäev: 9:00 - 15:00
Neljapäev: 9:00 - 15:00
Reede: 9:00 - 15:00

Märksõnad

äriplaanide koostamine, raamatupidamisteenused, finantsnõustamine, raamatupidamine, koolitused raamatupidamisest, eelarvete koostamine, eelarved, põllumajanduslik raamatupidamine, raamatupidamise koolitus, alustava ettevõtte raamatupidamine, toetustaotluse esitamine PIA-le, toetustaotluse esitamine EAS-ile, maksualane nõustamine, raamatupidamisteenus Tartu, põllumajandusraamatupidamine