Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

PM Kaubandusgrupp OÜ

Viljandi, 82C,, Valga, Valga, 68205

mart@pmkaubandus.ee

http://www.pmkaubandus.ee

58839223

Firmast

Oleme liiva- ja kruusakarjääre majandanud alates 2006. aastast Valga- , Võru- ja Viljandimaal ning omame kõikide operatsioonide teostamiseks vajalikku masinaparki. Lisaks oma karjääride materjalide müügile pakume igakülgset abi karjääride majandamisel või vajalike operatsioonide teostamisel (purustamine, sõelumine, laadimine jne.) Seda kõike üle Eesti ja vajadusel ka väljaspool Eesti piire. Kui mõnel karjääri omaval ettevõttel või isikul jääb masinatest puudu, suudame neid aidata nii nõu kui ka praktilise tööga. Meie kogemustele tuginedes suudame kindlasti soovitada sobivamaid lahendusi materjalide töötlemisel ja tootmisel. Meie peamine spetsialiseerumine on teedeehituses kasutatavate materjalide ja segude valmistamine ning ehitusvaldkonnas segusõlmedele mõeldud materjalide tootmine. Oma tootmisprotsessis järgime vastavate standardite nõudeid ning tagame materjalide nõuetekohase kvaliteedi. Meie karjäärid on sertifitseeritud ning meie ettevõttele on väljastatud tootmisohje sertifikaat 1504 - CPR -186/12, kinnitamaks protsesside ja materjalide vastavust kehtestatud standarditele. Pidevat järelvalvet meie ettevõtte ja antud normide täitmise üle teostab Tallinna Tehnikaülikooli Sertifitseerimisasutus.
Tegutseme nii Eestis, kui ka väljaspool Eestit.
Huvitume igasugusest koostööst teiste karjääride ja teedeehitajatega.
Alates 2016. aastast toodame kaubabetooni Valgas aadressil Viljandi mnt 82c. Samal aadressil asub müügiplats, kus müüakse erinevaid puistematerjale (haljastusmuld, kruus, killustik, liiv, sõelmed, haljastuskivi). Pakutav sortiment koos hindadega on nähtav kodulehel.

58839223 Tel

5340 0524 GSM

mart@pmkaubandus.ee

Esmaspäev: 8:00 - 17:00
Teisipäev: 8:00 - 17:00
Kolmapäev: 8:00 - 17:00
Neljapäev: 8:00 - 17:00
Reede: 8:00 - 17:00

Märksõnad

kruus, liiv, killustik, purustatud kruus, sõelutud kruus, sõelutud liiv, haljastusmuld, haljastuskivi, paekillustik, karjäär, tööd karjääris, karjääride haldamine, kruusa purustamine, pae purustamine, liiva sõelumine, kruusa sõelumine, purustamine, sõelumise teenuse osutamine, ekskavaator, kallur, laadur, veoteenused, tee korrashoiu materjalid, treileri tellimine Valgas, teedeehituse materjalid, betooni pumpamine, betoon Valgas, Valga betoon, betooni tootmine, kaubabetoon, treilerveod, ekskavaatori teenused, kalluri teenused, laaduri teenused, segusõlmede materjalid, teedeehituses kasutatavad materjalid