Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

Glassdrive Tallinn

Peterburi tee 38/3, Tallinn, Harjumaa, 11415

1202

Firmast

Sinu Autoklaaside EkspertKui võtate meiega ühendust, saame teile kiiresti teada anda, milliseid töid on vaja teha ja mis see maksab. Glassdrive teeb koostööd kõikide Eestis tegutsevate kindlustusseltsidega. Sõltuvalt teie kaskokindlustuse poliisist võib Glassdrive’i teenus olla teile tasuta.

Kõik Saint-Gobain Sekurit’i toodetud autoklaasid, mis kannavad logo „Saint-Gobain Sekurit“, on toodetud samade tehniliste näitajate ja standardite põhiselt nagu originaalosad, mida kasutatakse sõidukite tootmisel. Seega on need klaasid sama kvaliteediga nagu originaalosad ja neid nimetatakse originaalvaruosadeks. Kuna me kasutame ainult originaalvaruosi, saame taastada iga sõiduki algse seisukorra. Kasutades originaalvaruosi ja kogenud paigaldajaid, garanteerime alati kvaliteetse töö.

Lisaks võib Glassdrive parandada teie sõiduki esiklaasi. Püüame alati esmalt parandada, sest sellega säästate raha. Kui teie sõidukil on kaskokindlustus, on parandamine teile enamasti tasuta. Tavaliselt ei mõjuta parandamine kindlustuspoliisi maksumust.

Väike täke või mõra tuuleklaasis võib hetkega muutuda suureks mõraks, mis vähendab teie ja kaassõitjate turvalisust. Lisaks sellele võib see hajutada tähelepanu ja mõnikord halvendada nähtavust.

Väikest täket või mõra saab üldjuhul parandada, kui see ei ole suurem 2-eurosest mündist ega asu otse juhi vaateväljas. Meie professionaalne personal aitab teil kindlaks teha, kas tuuleklaasi saab parandada.

Kui väike täke või mõra õnnestub parandada, on teie esiklaas sama tugev kui enne! Klaasi parandamine on kiire (u 30 minutit) ja mugav viis sõiduohutuse suurendamiseks.

1202 Tel

6996200 Üldtelefon Glassdrive Tallinnas

6996201 faks

5067362 GSM

5097618 GSM

E-R 8-18, L 10-15

Märksõnad

Autoklaaside jae – ja hulgimüük, paigaldus, remont
Klaasipaigaldusmaterjalide müük
SAINT-GOBAIN SEKURIT autoklaasid