Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

Kääriku Spordikeskus

Kääriku, Otepää vald, Valgamaa, 67309

kaariku@tehvandi.ee

http://www.kaariku.ee

7665600, 5

Firmast

Kääriku Spordikeskus paikneb Eesti talvepealinna Otepää lähistel, Kääriku järve ääres. Käärikul on oodatud nii sportlased kui aktiivsed puhkajad. Lisaks laialdastele sportimisvõimalustele ootavad Teid Käärikul maitsev toitlustus, konverentsisaalid, järv, loodusrajad ja muud huvitavat. Laagrimajutust kuni 146-le inimesele saab nautida sportlasmajutushoones. See on sobilik lastelaagrite läbiviimiseks sest olemas on nii pesemisvõimalused, kui ka Wifi. Lisaks pakume majutust 100 kohalises Kääriku Hotellis, kus on erinevate suurusega toad koos kuivatuskappide, pesuruumi ja lobbyalaga. Kellele meeldib telkimine, siis neile on telkimisalad Kääriku järve ääres.
Meie konverentsikeskuses on erinevad seminariruumid ja töötoad kuni 200-le inimesele. Ruumides on arvutid, TV, dataprojektorid, pabertahvlid, helisüsteemid ja Wifi.
Talvel on meil valgustatud suusarajad, suusastaadion, Kekkuse rada, uisuväli, jõusaal, kelgumägi ja suusahoolderuumid. Soovi korral on võimalus meie juurest suuski laenutada.
Suvel saab kergejõustikuareenil harrastada heitealasid, kaugus -, kõrgus- ja teivashüpet. Metsas erinevad matka- ja liikumisrajad. Veel on meil valgustatud korvpalli, võrkpalli ja rannatennise väliväljakud, laste mänguväljakud, MoBo rada ja jõusaal. Spordisaalis on võimalik mängida lauatennist ja sulgpalli.
Toitlustust pakume 200 kohalises Kääriku söögisaalis, mida annab kasutada ka erinevateks üritusteks.
Kääriku puuküttega Kekkose saun mahutab 15 inimest ja järve ääres koos puhkeruumide ning grillialaga olev Greeni saun on mõeldud kuni 25-le inimesele. Spordihoonest võib leida ka elektriküttega ühissauna.

7665600, 5 Tel

kaariku@tehvandi.ee

Märksõnad

Majutusteenused, hotell, telkimisalad, Spordilaagrid, lastelaagrid, Konverentsiteenused, Spordirajatised, valgustatud suusarajad, suusastaadion, Kekkose rada, uisuväli, kelgumägi, Suuskade laenutus, Jõusaal, kergejõustikustaadion, matkarajad, Korvpalliväljak, võrkpalliväljak, rannatennis, lauatennis, sulgpall, Toitlustamine, Saunad