Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

Tartumaa Tervisespordikeskus

Mõisapargi, Uderna, Elva vald, Tartumaa, 61016

tartumaa@tehvandi.ee

http://www.tervisesport.ee

7456333, 5

Firmast

Tartumaa Tervisespordikeskus paikneb kaunite männimetsade vahel, kohe Elva linna külje all. Tervisespordikeskusesse on oodatud nii sportlased kui aktiivsed puhkajad ning loodusearmastajad. Lisaks laialdastele sportimisvõimalustele ning kaunitele metsaradadele ootavad Teid keskuses suured grillialad, kämpingud, konverentsisaalid, lasketiirud ja palju muud huvitavat.
24h avatud Tervisespordikeskuse hostelis on koos hoovimajaga kohti 38-le külastajale, kelle käsutuses on köögiruum ning pesemisvõimalused saunades ja dušhiruumides. Hostelis on lobby, Wifi ja tasuta parkimine.
Suveperioodil on võimalik rentida kämpingumajutust kuni 160-le inimesele. Kämpingud on saadaval neljakohalistena. Telkimisaladel leiab koha kuni 2000 inimest. Läheduses asuvad ühiskondlik wc-kompleks ja grillialad.
Keskuse hostelis on kaks konverentsiruumi 120-le ja 40-le inimesele. Ruumides on arvutid, TV, dataprojektorid, pabertahvlid, helisüsteem ja Wifi.
Talvel on külaliste päralt suusarada, suusastaadion, uisuväli, kelgumägi, suusahoolderuumid ja jõusaal. Vajadusel saab meie käest ka suuski rentida.
Suvel saab meie juures kasutada jalgpalliväljakut, matkaradu, liikumisradu, jõusaali, korv -ja võrkpalliväljakuid. Samuti saab meie juures mängida rannatennist, rannajalgpalli ja lauatennist. Laskespordi harrastajatele on meil lasketiir ja vibulaskmise rajad, orienteerumissõpradele orienteerumisrajad ning disc-golfi mängijatele disc-golfi rajad.

7456333, 5 Tel

tartumaa@tehvandi.ee

Märksõnad

Majutusteenused, hostel, kämpingud, telkimisalad, Konverentsiteenused, Spordirajatised: suusarajad, suusastaadion, uisuväli, kelgumägi, Suuskade laenutus, Jalgpalliväljak, korvpalliväljak, võrkpalliväljak, jõusaal, matkarajad, orienteerumisrajad, Rannajalgpall, rannatennis, lauatennis, disc-golf, Vibulaskmine, lasketiir