Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

Valmet

Kaarli pst 1, Tallinn, Harjumaa, 10119

info@valmet.com

http://www.valmet.com

5048180

Firmast

Kontsern Valmet on energia-, tselluloosi-, paberi-, keemia- ja muude protsessitööstusharude tehnoloogiate, automatiseerimise ja teenuste juhtiv arendaja ja varustaja. Valmeti visioon on saavutada tehnoloogiaklientidele teenuste osutamisel ülemaailmne juhtpositsioon. Meie 12 000 spetsialisti kogu maailmas teevad klientidega tihedalt koostööd ja on igapäevaselt pühendunud nende tootlikkuse edendamisele.
Kontsernil Valmet on rohkem kui 200 aasta pikkune tööstusalane kogemus. 2015. aastal oli Valmeti netokäive üle 2,9 miljardi euro.
Valmet on Eestis tegutsenud üle 25 aasta.

5048180 Tel

6446861 Valmet Technologies OÜ

53052062 GSM

info@valmet.com

juri.ulesoo@valmet.com

Märksõnad

Tselluloosi- ja paberitööstusele pakutavate teenuste valik :, Tööstusautomaatika, Tehnoloogia, Keemiline tselluloos, Mehhaaniline tselluloos, Puidu töötlemine, Energia tootmine, Tselluloosi kuivatamine, Taaskasutatavad kiud, Mehaanilised kiud, Papi ja paberi tootmine, Pehme paberi tootmine, Tootlikkuse tõstmine, Automatiseerimine, Valmet DNA, Kvaliteedikontrollisüsteem, Mõõteseadmed, Protsessi simulaatorid, Ohutussüsteemid ja -lahendused, Optimeerimine, Automatiseerimisteenused, Tootmise haldussüsteemid, Varu- ja kuluosad, Paberimasina riide ja filtri kangad, Paberimasina võllid ja silindrid, Aurustusseadmed, Auru- ja utilisaatorkatlad, Keskkonnakaitse seadmed ja teenindus, Koolitused, Energiatööstuse ja biotehnoloogia valdkondadele pakutavad teenused :, Kütuse töötlemine, Gasifitseerimine, Katelde ja suitsugaasi puhastamine, Bioõli tootmine, Modulariseeritud jõujaamad, Eelhüdrolüüs, Biokütuste, biomaterjalide, biokemikaalide ja biosöe tootmiseks, Hajusjuhtimissüsteem (DCS), Analüsaatorid ja mõõtmine, Tööstusliku interneti lahendused, Komponendid ja varuosad