Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

Veepisar AS

Sõpruse puiestee 176, Tallinn, Harjumaa, 13424

info@veepisar.ee

http://www.veepisar.ee/

6229888

Firmast

Oleme Eestis pakkunud kvaliteetseid akna- ja uksekatteid juba üle 20 aasta. Ettevõttes töötab 16 inimest, kellest nii mõnelgi on sama pikk kogemus valdkonnas. Pakume kõigile meie poolt müüdavatele toodetele täislahendust: konsultatsioonist ja mõõtmisest kuni paigalduseni.

Meie asjatundjad võivad kliendiga kaasa mõelda vägagi erinevates valdkondades: nii sisetingimustest kui ka fassaadist, nii tööstusest, kontorist kui ka kodust. Kaetud saab nii köögi- kui ka bürooaken – just sinu soovide järgi. Pakume lahendusi ka erinevate avade jaoks ladudes, vabrikutes, tootmisruumides.

Aastate jooksul oleme näinud mitmeid trende ja uuendusi oma valdkonnas, mille najalt täiustame oma valikut ja oskame sinu soove otstarbekalt realiseerida. Käime ajaga kaasas, mis tähendab, et meie tooted on alati valdkonna viimane sõna.

Pakume paljude oma toodete all erinevaid kujundamisvõimalusi (mitusada kangatüüpi, erinevad viimistlused) ja funktsioone (motoriseerimine, pimendamine), mille vahel on võimalik valida. Alustasime ruloode valmistamisest ja müümisest, tänaseks on meie valikus suur hulk erinevaid akna- ja uksekatteid. Meie tootevalikusse kuuluvad:

Rulookardinad
Ribakardinad
Lamellkardinad
Tekstiilkardinad
Voldikkardinad
Plisseekardinad
Markiisid
Turvakardinad
Kileribakardinad
Välisrulood
Välisribakardinad
Pendeluksed
Kui klient on rahul, siis oleme ka meie – ootame alati küsimusi, et saaksime luua just kõige optimaalsema ja praktilisema lahenduse. Iga klient saab võrdväärse tähelepanu, nii ühe kui saja ruloo tellija, nii era- kui äriklient.

Kui soovid nõu koduste kardinate valimisel, organiseerid mõne tööruumi aknakatteid või otsid midagi sobivat tööstusruumi sissepääsudele – võta meiega ühendust!

6229888 Tel

+3726229888 Salong

+3726606357 Tootmine

+3726738278 Tootmine

info@veepisar.ee

Esmaspäev: 10:00 - 19:00
Teisipäev: 10:00 - 19:00
Kolmapäev: 10:00 - 19:00
Neljapäev: 10:00 - 19:00
Reede: 10:00 - 19:00
Laupäev: 10:00 - 16:00

Märksõnad

ruloo, rulood, markiis, markiisid, turvakardinad, turvakardin, voldikkardin, voldikkardinad, ribakardin, ribakardinad, voldikuks, voldikuksed, lamellkardinad, lamellkardin, väliskardin, välisribakardin, välisribakardinad, kardinad, kardin, kileribauks, kileribauksed, pendeluksed, pendeluks, kardinasiinid ja -puud, kardinasiin, kardinapuu, kardinasalong, kardinate tootmine, aknakatted, uksekatted, tekstiilkardinad, rulookardinad, plisseekardinad, terrassi markiis, motoriseeritud aknakate, pimendav aknakate, kangad