Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

AR Tähelend OÜ

Tondi 27, Tallinn, Harjumaa, 11316

info@tahelend.ee

http://www.tahelend.ee

6558224

Firmast

Töökogemust 24 aastat

Osaühing AR Tähelend alustas oma tegevust 01.veebruaril 1994 aastal.
Ettevõte alustas kolme - nelja töötajaga, tänaseks on töötajaid ligi kümme, enamik töötanud ettevõttes üle viie aasta.
Ettevõttes on meeldiv õhkkond, oma traditsioonid ja spetsialistid, kelle töökogemused annavad klientidele kindlustunde äritegevuseks.
Meie eeliseks on see - iga kliendiga tegeleb üks raamatupidaja, vajadusel saab nõu teistelt spetsialistidelt.

Meie kliendid

Meie kliendid on peamiselt Tallinna ja Harjumaa piirkonnast, kuid teeme koostööd ettevõtetega, kes asuvad nii Lääne -, Ida - kui Lõuna - Eestis.
Kaugused ei ole infoajastul enam probleem.
Koostööpartnereid on ka Soomest, Rootsist, Saksamaalt ja Lätist.

Väga paljud meie klientidest on alustanud viis kuni kümme aastat tagasi, meil on olnud hea ja meeldiv võimalus teha nendega koostööd pea algusaastatest alates.
Rõõm on olla osaline kliendi edukas püsimajäämises meie areneval Eesti majandusturul. Heameel on tõdeda, kui saadakse üle raskustest ja leitakse üheskoos lahendusi.
Palju on ka uusi kliente, sest majandus areneb ja üha enam avastatakse uusi tegevusi, leitakse oma turuniðð ja luuakse uus ettevõte.
Soovime kõikidele oma klientidele edu!

Kus me asume?

Meie asukoht on kesklinna lähedal Tondil, Tondi raudteeülesõidu ja Farmaatsiatehase vahel.
Asume Tondi tänav nr. 27 maja esimesel korrusel, eestrepist üles.
Hoone ees on poolkinnine tasuta parkla, mistõttu parkimine on mugav ja ohutum kui tänaval. Samuti on hea võimalus tulla ühiskondlike transportvahenditega: lähedal on nii bussi- , trammi-peatused kui rongijaam.

6558224 Tel

5025288 Juhataja Anu Allikvee

5010185 Kinnisvara haldus Raimo Allikvee

6816518 faks

info@tahelend.ee

Esmaspäev: 9:00 - 17:00
Teisipäev: 9:00 - 17:00
Kolmapäev: 9:00 - 17:00
Neljapäev: 9:00 - 17:00
Reede: 9:00 - 17:00

Märksõnad

Raamatupidamisteenused, Maksukonsultatsioonid, finantskonsultatsioonid, majanduskonsultatsioonid, Ärikonsultatsioonid, Ettevõtlusalased konsultatsioonid, Finantsanalüüsid, Raamatupidamise alased konsultatsioonid, Firmade muudatused äriregistris, Firmade asutamine, Firmade ümberregistreerimine, Äriregistriteenused, Aastaaruande koostamine, Raamatupidamise, sise-eeskirjade koostamine ja nõustamine, Töösisekorraeeskirjade koostamine ja nõustamine, Personalitöö, Raamatupidamisteenused ka Soome klientidele, Raamatupidamisalane koolitus, Bilansilugemise koolitus, Rahavoogude aruannete koostamine ja koolitus, Euroopa Liidu liikmesriikide raamatupidamise kontrollimisteenuse osutamine, Raamatupidamise praktika, Töökorraldus tööhaldusprogrammiksekus UKU