Näita kaarti suureltväikselt
1

aasta
Kontaktis

Harju Jahindusklubi

Nabala tee 2 Kiili vald, Kiili vald, Harjumaa, 75401

harjuselts@gmail.com

5027098

Firmast

Ääsmäe Jahiselts tel. 56479050
Aruküla Jahiselts tel. 5231850
Ardu Jahiselts tel. 56467831
Jüri Jahiselts tel. 5093630
Kaberneeme Jahiselts tel. 5088041
Kehra Jahiselts tel. 5098467
Kuusalu Jahiselts Marko Pärnasalu tel..53405609
mparnasalu@gmail.com
Kahala Jahiselts tel. 5088562
Kiili Jahiselts tel. 53484155
Kostivere Jahiselts tel: 5035000
Kõue Jahiselts tel. 5046897
Loo Jahiselts Margo Hann tel. 5019696
margo.hanni@gmail.com
Maardu Jahiselts tel. 56949102
Peningi Jahiselts tel. 5147803
Prangli Jahiselts tel. 53432861
Saku Jahiselts tel. 5640188
Saue Jahiselts tel. 51982927
Voose Jahiselts tel.5105234

Juhatuse postiaadress: Ilmarise 38 Tallinn 10920 Eesti

5027098 Tel

5027098 Juhatuse esimees Rein Sõitja 24h

harjuselts@gmail.com

Märksõnad

Jahindusalase tegevuse korraldamine ja jahilaskmise arendamine, Jahindus, jahipidamine, jaht, jahilaskmine, Jahiturism, Jahiselts, jahiseltsid