Показать большуюмаленькую карту
1

год
с Контактом

HC Betoon AS

Peterburi tee 75, Tallinn, Harjumaa, 11415

betoon@betoon.ee

http://www.betoon.ee

6209620

О фирме

AS HC Betoon moodustati 2003. aastal ning see kuulub maailma ühte juhtivasse ehitusmaterjalide kontserni HeidelbergCement Group, kus töötab ligi 55 000 inimest 40 riigis. AS HC Betoon tegeleb kaubabetooni tootmise ja selle transpordi ning pumpamisega. Lisaks pakub ettevõte Skandinaavia päritolu tardkivikillustikku.
AS HC Betoon soovib olla ehitajale võimalikult lähedal, et pakkuda operatiivset ja kvaliteetset betooni ja teenust.
Ettevõtte tehased paiknevad üle terve Eesti järgmistes kohtades: Laagris Tänassilma tehnopargis, Maardus, Jõhvi tööstuspargis, Türi lähedal Säreveres, Pärnu linnas ja Kundas. See tagab ehitajale võimalused koostööks laias ulatuses üle terve Eesti.
Keskkond ning jätkusuutlik areng on ettevõtte jaoks väga olulised. AS HC Betoon rakendab ISO 9001:2008 standardit ja kõikides tehastes on ka seadmed jääkbetooni utiliseerimiseks. Selle utiliseeritud materjali taaskasutamise kaudu aitame säästa keskkonda ja pakume efektiivsemaid lahendusi.
Betooni kvaliteet ja selle tagamine on üks kõige olulisem osa AS-i HC Betoon igapäevatööst. Tihti on tekkinud olukordi, kus on keeruline viia kokku tugevusklass, betooni keskkonnaklassid ja konstruktsiooni tüüp. Selle hõlbustamiseks on HC Betoon töötanud välja tooteportfelli, millest on võimalik leida konkreetne sobiv betoon vastavalt oma vajadustele.
Me püüdleme usaldusväärsusele ja aususele tuginevate pikaajaliste kliendisuhete poole. Me saavutame kliendi kestva rahulolu innovatiivsete toodete, konkurentsivõimeliste hindade ja vastupidava kvaliteedi varal.

6209620 Tel

6209620 Üldtelefon

6209627 betooni müük

5097377 betooni müük

6209625 betooni tellimine Tallinn ja Harjumaa

5111801 betooni tellimine Tallinn ja Harjumaa

6209623 betooni tellimine Pärnu, Kesk- ja Ida-Eesti

5098410 betooni tellimine Pärnu, Kesk- ja Ida-Eesti

6209624 laboratoorium

5042150 laboratoorium

6209621 faks

betoon@betoon.ee

graniit@betoon.ee

arved@betoon.ee

Поисковые слова

Betooni tootmine, valmistamine, müük, tellimine, pumpamine, transport, labor, Betoon, raudbetoon, betoonisegud, Üldehitusbetoonid, põrandabetoonid, eribetoonid, liivbetoonid, puhasvalubetoonid, Veetihedad betoonid paekivikillustikuga, graniitkillustikuga, Ilmastikukindlad betoonid paekivikillustikuga, Veealused betoonisegud paekivikillustikuga, Isetihenevad betoonid, Betoontooted, raudbetoontooted, Tsementsegud, tsement, killustik, graniitkillustik, paekivikillustik, liiv, Betoonitööd, Suvine betoneerimine, Talvine betoneerimine, Betoonimikser, betoonipumbaga mikserauto rent, PUMI, Betoonipump, lindiga mikser, pumbaga mikser, linttransportöör, Betoonilabor, ConReg, Cemflow, põrandabetoon, betoonpõrand, isevalguv segu, Betooniabi